Шановні, горожани!
Останнім часом стали частими випадки, коли мешканцям нашого ОТГ (частіш за все, міста Лозової) телефонують, приїджають разом з міліцією або відразу після неї, або приходять додому, невідомі особи. Вони пропонують оказати похоронні послуги, представляючись представниками/співробітниками "ФОП Слабун"!

Повідомляємо Вам, що "ФОП Слабун"- похоронна організація, яка протягом більш ніж 25 років, чесно, віддано та доброчесно займається наданням похоронних послуг, виробництвом та встановленням надмогильних споруд.

Ми не займаємося скупкою померлих людей! Рідні та близькі телефонують та просять про допомогу, тому що наш досвід та ім'я кажуть самі за себе!

Мошенники, представляючись ім'ям "ФОП Слабун", намагаються не лише 
дискредитувати чесне ім'я підприємства, а тим самим, обілити свої безчесні, неприглядні та постидні дії. І таким чином нажитися на горі та заробити на подвійних тарифах.

Такі випадки дуже часті, і заяви до правохоронних органів про такі дії до сих пір не дають результату, а лише становляться більш частими. При зверненні до осіб,які безсоромно та постидно так роблять, ми чуємо про те,що люди набрехали,що сусіди подзвонили, що це помилка і самі люди наплутали, і ввідали покійного, або його документи. І це стається навіть,коли до ФОП Слабун люди вже звернулися, і чекали на наш приїзд.


 Померлі не товар, вони такі ж люди і не можуть бути об'єктом торгівлі та безпостидних шахрайських схем!!! 

А рідні, у стані втрати та горя, не повинні бути  заручниками неправомірних, постидних дій за для заробітку та поплюження, переплачувати у декілька разів за послуги поховання


Такі випадки непоодинокі вже декілька років! Питання про те, як шахраї дізнаються про смерть, приїздять, інколи швидше за міліцію,так і залишаються питаннями, які не хто не береться вирішувати

Радимо горожанам, яких тероризирують своїми візитами/дзвінками невідомі, нав'язують конкретні ритуальні служби, котрі стали заручниками неправомірних шахрайських, безчесних дій, телефонувати на єдиний номер 9119
(центр похоронної допомоги) безкоштовно по Украині

Ми проконсольтуємо про те, як вести себе у такій ситуації і допоможемо у вирішенні вашого питання!