Ритуальна служба ФОП Слабун С.В. працює у ритуальній сфері вже більше 20 років.

Ми володіємо накопиченим досвідом кількох поколінь, що дозволяє якісно, в обумовлені терміни допомагати Вам, віддати останню данину покійним рідним і близьким, а також уникнути величезної кількості помилок, з якими стикаються ритуальні служби з невеликим досвідом в даній сфері послуг.

Нам є чим пишатися! Ритуальній службі ФОП Слабун С.В довіряють наші клієнти та партнери, що також зумовлено великим стажем в сфері ритуальних послуг.

Наша місія: "Ми покликані допомогти кожній людині зберегти пам`ять про його рідних та близьких на довгі роки, шляхом надання якісних ритуальних послуг та виготовлення ритуальної продукції європейського класу за доступними цінами"

Наші головні цінності:

якість 

надійність

клієнти (клієнтоорієнтованість)

досвід

чесність

відкритість

доступність

Якість: ми гарантуємо високу якість придбаних у нас виробів та наданих послуг за доступними цінами. Гарантія якості виробів в середньому до 20 років. Працюємо за європейськими технологіями з використанням високоякісних матеріалів. У нас ви зможете замовити весь спектр послуг  https://ritualservisslabun.05745.com.ua/products

Надійність: за довгі роки праці в сфері ритуальних послуг ми зарекомендували себе як надійний партнер та гарантуємо Вам повне, своєчасне та якісне виконання взятих на себе зобов’язань.

Клієнтоорієнтованість: ми виготовимо для Вас вироби та виконаємо  послуги, які повністю будуть відповідати Вашим побажанням (за наданим ескізом, фото) під індивідуальне замовлення та на індивідуальних умовах. Для клієнтів постійно діють акції, працює система знижок.

Досвід: в ритуальній сфері працюємо більше 20 років і за цей період придбали безцінний досвід, який відображається в якості послуг та товарів, довірі та відгуків наших клієнтів.

Чесність: ми намагаємося бути чесними перед собою, своїми партнерами та клієнтами в усьому: якості виготовленої продукції, якості матеріалів, доставці, ціноутворенні, договірних відносинах, наданні послуг.

Відкритість: ми повністю відкриті перед Вами! В будь-який момент Ви зможете бути присутніми при організації будь-якої послуги або на виробництві - побачити із яких матеріалів  роблять ваше замовлення, або дізнатись на якому етапі знаходиться вирішення вашого питання.

Доступність: Доступні ціни за організацію послуг європейського класу; співвідношення ціна/якість виробленої продукції для будь-якого рівня достатку від преміум класу до бюджетного варіанту, працюємо 24 години, 7 разів на тиждень, без вихідних, перерви та свят. Для організації ритуальних  заходів  https://ritualservisslabun.05745.com.ua/products Вам необхідно лише зв`язатись з нами за телефонами (+380502219480, +380960747688)  і вам буде наданий персональний ритуальний агент (https://ritualservisslabun.05745.com.ua/products/5266742) , який повністю все організує та буде доступний 24 години на добу.

В тяжкий для Вас період, ви можете перекласти на нас всю відповідальність, щодо організації та проведення поховання.

"Ви пам`ятаєте .... А ми потурбуємось... З нами легше, навіть, коли вам дуже важко".